Aktuality - Poliklinika Hůrka

Pro dermokosmetiku do lékárny. Výhodou je rozsáhlá nabídka a poradenství i výhodné cenové nabídky.

Dermokosmetika si každým rokem získává větší popularitu, nesmí tedy chybět ani v naší lékárně. Nabízíme stovky produktů od známých značek jako je Vichy, Bioderma, Avène, Ducray, A-Derma či Klorane. Pokud tedy chcete vaší pokožce dopřát speciální péči, navštivte naši lékárnu. Dokážeme vám s výběrem poradit tak, aby kosmetika sedla vašemu typu pokožky. Rádi rozmazlujete svou pokožku vůněmi? Mimo dermokosmetiky máme k dispozici i luxusní, zážitkovou kosmetiku Nuxe, na kterou si přijdou mladší i starší.

V čem je dermokosmetika jiná?

Narozdíl od běžných kosmetických přípravků je tato kosmetika hypoalergenní. Díky tomu ji mohou používat i lidé s citlivou pletí a sklonem k atopii či alergiím. Vzniká ve spolupráci s odborníky tak, aby respektovala přirozenou fyziologii kůže. Je velmi šetrná, často bez parfemace a má prokazatelné účinky, které dokládají klinické studie nebo různé certifikáty. S výběrem konkrétních produktů vám pomůže náš vyškolený personál.

Nově v našem sortimentu

Aktuální novinkou je vlasová řada Klorane Antipelliculaire, která představuje šampon a masku. Oba přípravky šetrně čistí vlasovou pokožku a odstraňují lupy. Dále jsme do prodeje zařadili i hydratační krém a emulzi Avène Tolerance Hydra-10 se stoprocentně přírodním složením a osmačtyřiceti hodinovým účinkem. Nechybějí ani novinky z Vichy Liftactiv B3 Anti-dark spots krém s SPF 50  proti pigmentovým skvrnám a Liftactiv Specialist sérum. Nově u nás zakoupíte i parfémy od značky Nuxe. Neváhejte vyzkoušet!

Další novinky chystáme a rádi vám je představíme.

Pokud si s výběrem nevíte rady, obraťte se na naše lékárnice.

Více informací najdete na našem webu: https://hurka-poliklinika.cz/lekarna/.

Podobné články

3. 4. 2024

Akční dubnová nabídka - Lékárna Poliklinika Hůrka

25. 3. 2024

Jak probíhá měření syndromu suchého oka? Vyzpovídali jsme pro vás návštěvnici

21. 3. 2024

MUDr. Tereza Čeledová o benefitech naší gynekologické ambulance

Z ostatních klinik

5. 4. 2024

Rozhovor s MUDr. Josefem Doležalem: Chirurgie v Lípě se neustále rozvíjí

4. 4. 2024

Kdy se obrátit na praktického lékaře? Registrujeme nové pacienty!

28. 3. 2024

Přečtěte si rozhovor s novým primářem Oční kliniky JL

Nahoru